Türkiye'nin En Karlı ve Kazançlı Fırsatlar Sitesi Kazaniyoruz.Net

Kazandıran Fırsat Kategorileri
Kazandıran Fırsat Çeşitleri

Kazandıran Fırsat Meslekleri

Kazandıran Fırsat Şehirleri

Kazandıran Fırsat Takvimi

Çalışma hayatına 26 Eylül 2008 Tarihinde Musa Kuru İle İlk A
İmalat yapan fabrikaların ihracat departmanları kurmasına gerek
Dilruba internet, 5 tecrübe dolu yılı ile kurulan internet platf
ŞANLI NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT VE FUAR DEPO OFİS TAŞIMA VE
Enriko Aliberti Büro Araçları A.Ş. 1992 yılında kurulmuş olu
» Ethernet - RS232/422/485 Converter. » TCP, UDP, ICMP(Pi
10 saat uzerınden 750 kg vede 1200 kl sunger kırpar
100 tl. den başlayan fiyatlarla marka bilgisyarlar.
Oto Kokusu imalatı
Araba, Uçak, Yel değirmeni, Tekne ve fazlası... Sizin ak
Kazandıran Fırsat Anketi

Yasal Uyarı

Değerli Sitemiz Ziyaretçileri, Kullanıcıları, İçerik Sağlayıcıları, Yayınlayıcıları ve Paylaşımcıları

Sitemiz vasıtasıyla internet ortamında yayınlanan her türlü yazılı, sözlü, işitsel, görsel v.b. içerik (bilgi, belge, veri v.b.) doğrudan ve/veya dolaylı olarak ilgili içeriği sağlasın ve/veya sağlamasın, yayınlasın ve/veya yayınlamasın, paylaşsın ve/veya paylaşmasın site yönetimini hukuki, idari ve/veya cezai anlamda ve diğer herhangi bir maddi ve/veya manevi şekilde bağlamayacak, yükümlülük, taahhüt ve/veya sorumluluk altına sokmayacaktır.

Maddi ve/veya manevi her türlü hukuki, idari ve/veya cezai yükümlülüğü ve/veya sorumluluğu doğurabilecek nitelikteki yanlış, yanıltıcı, gerçek olmayan, var olmayan, suç teşkil eden ve/veya yasak olan içeriklerin sağlanması, yayınlanması ve/veya paylaşılması gibi durumların varlığı halinde site yönetimi hiçbir maddi ve/veya manevi yükümlülük ve/veya sorumluluk altına girmeyecektir.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılmış bir çalışmanın ürünü olan sitemizin kullanımı ücretsiz olup site yönetimi aksi yönde bir karar almadıkça veya bu hususu internet ortamında duyurmadıkça sitemiz ziyaretçilerinden, kullanıcılarından, içerik sağlayıcılarından, yayıncılarından ve/veya paylaşımcılarından hiçbir ad ve/veya şart altında herhangi bir ayni ve/veya nakdi ödeme ve/veya yardım talep edilmeyecektir.

Sosyal sorumluluk projemizin desteklenmesi ve devamı için sponsorlarımız tarafından yapılabilecek ayni ve/veya nakdi yardımlar ve/veya destekler site yönetimi tarafından kabul edilecektir.

Sitemiz vasıtasıyla internet ortamında yayınlanan yazılı, sözlü, işitsel, görsel v.b. içerik (bilgi, belge, veri v.b.) site yönetimi ile ilgili hak sahiplerinin ve 3. kişilerin yazılı izinleri olmadıkça kopyalanamaz, paylaşılamaz ve/veya herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Aksine hareket edenler her türlü hukuki, idari ve/veya cezai yükümlülüğü ve/veya sorumluluğu şartsız ve koşulsuz olarak kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, yukarıda bahsi geçen tüm hususları şartsız ve koşulsuz olarak kabul, beyan ve taahhüt etmiş olacağınızı ihtaren bildirir ve aksi halde sitemizi kullanmamanızı ve/veya kapatmanızı tavsiye ederiz.

Site yönetimi ile her türlü konuda iletişim kurmak için doğrudan iletisimmesajigonder@gmail.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanmasını ve/veya paylaşılmasını istediğiniz her türlü içerik için doğrudan talepmesajigonder@gmail.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Sitemizi tercih ettiğiniz ve bizlere destek verdiğiniz için teşekkür ederiz…

Bilgiler
Yayınlandığı 15 Nis 2015 Tarihinden İtibaren 637 Kez İncelendi ve 0 Kez Yorumlandı.
Paylaş
Etiketler
Sponsor Destekliler
Yorum Yazınız
İsminiz
:
E-Postanız
:
Web Siteniz
:
Yorumunuz
:

Bu Site İçerisindeki Her Türlü İçerik (Bilgi, Belge, Veri v.b.) İlgili Hak Sahiplerinin ve 3. Kişilerin İzinlerinin Alınması ve Yine Bu Siteye Link Verilmesi Şartıyla Kullanılabilir
Site Yönetimine Mesaj Göndermek İçin Yukarıdaki İletişim Menüsü veya Kişisel E-Posta Hesabından iletisimmesajigonder@gmail.com E-Posta Adresi Kullanılabilir